16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 809 889
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 2022 – 2022 |
Silnik
| Pojemność | 7450 cm³ |
| Liczba cylindrów | 2 |
Paliwo
| Rodzaj paliwa | SOHC (pojedynczy wałek rozrządu) |
| Układ paliwowy | Wtrysk pgm-fi with automatic enrichment circuit, one 34mm throttle body |
| Zbiornik paliwa | 14.0 l |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Wał napędowy |
| Liczba biegów | 5 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1641.0 mm |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Single disc. Two-piston calipers. |
| Hamulce tył | Bębnowe |
| Zawieszenie przód | 41mm fork |
| Zawieszenie tył | Dual shocks with five-position spring-preload adjustability |
Opony
| Opony przód | 120/90-17 |
| Opony tył | 160/80-15 |