16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 820 255
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Przekątna | 12.10" |
| Rozmiar | 12.1 |
| Rozdzielczość | 1600.0x2560.0 |
Wydajność
| Procesor | Dimensity |
| RAM | 8.0 GB |
| Pamięć wewnętrzna | 256.0 GB |
Aparat
| Aparat główny | 13.0 MP |
| Aparat przedni | 5.0 MP |
Bateria
| Pojemność | 10050 mAh |
| Bateria | 10050.0 |
Łączność
| WiFi | Wi-Fi |