16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 820 255
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | IPS LCD |
| Przekątna | 10.10" |
| Rozmiar | 10.1 inches, 295.8 cm2 (~58.0% screen-to-body ratio) |
| Rozdzielczość | 800 x 1280 pixels, 16:10 ratio (~149 ppi density) |
Wydajność
| Chipset | Intel Atom Z3735G |
| Procesor | Quad-core 1.33 GHz |
| RAM | 1.0 GB |
| Pamięć wewnętrzna | 16.0 GB |
Aparat
| Aparat główny | 5.0 MP |
| Szczegóły aparatu | 5 MP, AF or 2 MP, AF |
| Aparat przedni | 2.0 MP |
| Szczegóły przedniego | 2 MP or 1.3 MP |
Bateria
| Pojemność | 8380 mAh |
| Bateria | Li-Ion 8380 mAh, non-removable (28.5 Wh) |
System
| System operacyjny | Android 4.4.4 (KitKat) |
Łączność
| WiFi | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n, dual-band |
| Bluetooth | 4.0, A2DP, LE |
| GPS | Yes |
| USB | microUSB 2.0 |
Wymiary i waga
| Wymiary | 280 x 182 x 14.4 mm (11.02 x 7.17 x 0.57 in) |