16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 820 255
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | IPS LCD capacitive touchscreen 16M colors |
| Przekątna | 10.10" |
| Rozmiar | 800 x 1280 pixels (~149 ppi pixel density) |
| Rozdzielczość | 10.1 inches (~58.0% screen-to-body ratio) |
Wydajność
| Chipset | Intel Atom Z3735G |
| Procesor | Quad-core 1.33 GHz |
| RAM | 2.0 GB |
| Pamięć wewnętrzna | 32.0 GB |
Aparat
| Aparat główny | 5.0 MP |
| Szczegóły aparatu | 5 MP or 2 MP| autofocus |
| Aparat przedni | 2.0 MP |
| Szczegóły przedniego | 2 MP or 1.3 MP |
Bateria
| Bateria | Non-removable Li-Ion battery (28.5 Wh) |
System
| System operacyjny | Android 4.4.4 (KitKat) |
Łączność
| WiFi | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n| dual-band |
| Bluetooth | 4.0| A2DP| LE |
| GPS | Yes |
| USB | microUSB 2.0 |
Wymiary i waga
| Wymiary | 280 x 182 x 14.4 mm (11.02 x 7.17 x 0.57 in) |