16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 820 255
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | LTPS IPS LCD capacitive touchscreen 16M colors |
| Przekątna | 7.00" |
| Rozmiar | 1200 x 1920 pixels (~323 ppi pixel density) |
| Rozdzielczość | 7.0 inches (~74.5% screen-to-body ratio) |
Wydajność
| Chipset | HiSilicon Balong V9R1 |
| Procesor | Quad-core 1.6 GHz Cortex-A9 |
| RAM | 2.0 GB |
| Pamięć wewnętrzna | 16.0 GB |
Aparat
| Aparat główny | 13.0 MP |
| Szczegóły aparatu | 13 MP| autofocus| LED flash |
| Aparat przedni | 5.0 MP |
| Szczegóły przedniego | 5 MP |
Bateria
| Pojemność | 5000 mAh |
| Bateria | Non-removable Li-Po 5000 mAh battery (19 Wh) |
System
| System operacyjny | Android 4.2.2 (Jelly Bean) |
Łączność
| WiFi | Wi-Fi 802.11 b/g/n| hotspot |
| Bluetooth | 4.0| LE |
| GPS | Yes with A-GPS |
| USB | microUSB 2.0 |
Wymiary i waga
| Wymiary | 183.5 x 103.9 x 7.2 mm (7.22 x 4.09 x 0.28 in) |