16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 809 889
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | IPS LCD capacitive touchscreen, 16M colors |
| Przekątna | 6.50" |
| Rozmiar | 6.5 inches, 103.7 cm (~83.1% screen-to-body ratio) |
| Rozdzielczość | 1080 x 2340 pixels, 19.5:9 ratio (~396 ppi density) |
Wydajność
| Chipset | Qualcomm SM6125 Snapdragon 665 (11 nm) |
| Procesor | Octa-core (4x2.0 GHz Kryo 260 Gold & 4x1.8 GHz Kryo 260 Silver) |
| GPU | Adreno 610 |
| RAM | 128GB 6GB RAM |
| Pamięć wewnętrzna | 128GB 6GB RAM |
Aparat
| Szczegóły aparatu | 48 MP, f/1.8, 26mm (wide), 1/2.0", 0.8<c2><b5>m, PDAF 8 MP, f/2.2, 118<cb><9a> (ultrawide), 1/4.0", 1.12<c2><b5>m 2 MP, f/2.4, (macro) 2 MP, f/2.4, (depth) |
| Szczegóły przedniego | 25 MP, f/2.0, (wide) |
System
| System operacyjny | Android 10 |
Wymiary i waga
| Wymiary | 162 x 77 x 9.4 mm (6.38 x 3.03 x 0.37 in) |
| Waga | 201 g (7.09 oz) |