16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 820 255
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | OLED |
| Rozmiar | 6.7''1080x2400p |
| Rozdzielczość | 32 MP, f/2.5, Wide Angle, Primary Camera |
Wydajność
| Chipset | Qualcomm SM7450-AB Snapdragon 7 Gen 1 |
| Procesor | Octa-core (1x2.4 GHz Cortex-A710 & 3x2.36 GHz Cortex-A710 & 4x1.8 GHz Cortex-A510) |
| GPU | Adreno 644 |
| RAM | 8.0 GB |
| Pamięć wewnętrzna | 128.0 GB |
Aparat
| Aparat główny | 2.0 MP |
Bateria
| Pojemność | 4600 mAh |
| Bateria | Li-Ion 4600mAh |
System
| System operacyjny | Android v13 |
Łączność
| WiFi | Wi-Fi 6 (802.11 a/b/g/n/ac/ax) 5GHz, MIMO |
| Bluetooth | v5.2 |
| GPS | Yes with A-GPS |
| USB | Mass storage device, USB charging |