16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 820 255
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | OLED |
| Przekątna | 6.70" |
| Rozmiar | 6.7"1080x2400p |
| Rozdzielczość | 108 MP f/1.7, Wide Angle, Primary Camera, 8 MP f/2.4, Ultra-Wide Angle Camera, 5 MP f/2.2, Macro Camera, 2 MP f/2.4, Depth Camera |
Wydajność
| Chipset | Qualcomm Snapdragon 7 Gen 1 |
| Procesor | Octa core (2.4 GHz, Single core, Cortex A710 + 2.36 GHz, Tri core, Cortex A710 + 1.8 GHz, Cortex A510) |
| GPU | Adreno 644 |
| RAM | 12.0 GB |
| Pamięć wewnętrzna | 256.0 GB |
Aparat
| Aparat główny | 2.0 MP |
Bateria
| Pojemność | 4600 mAh |
| Bateria | Li-Ion 4600mAh |
System
| System operacyjny | Android v13 |
Łączność
| WiFi | Wi-Fi 6 (802.11 a/b/g/n/ac/ax) 5GHz |
| Bluetooth | v5.2 |
| GPS | Yes with A-GPS, Glonass |
| USB | Mass storage device, USB charging |