16
online
8 479 026
firm
671 225
produktów
7 799 307
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 2007 – 2011 |
| Typ nadwozia | Crossover |
| Liczba miejsc | 5 |
Silnik
| Typ silnika | Benzyna |
| Pojemność | 2351 cm³ |
| Liczba cylindrów | 4 |
| Moc | 126.0 KM |
| Moment obrotowy | 190.0 Nm |
Paliwo
| Rodzaj paliwa | Benzyna |
| Układ paliwowy | Wtrysk |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Manualna |
| Liczba biegów | 5 |
| Napęd | Tył (RWD) |
Osiągi
| Prędkość maksymalna | 160.0 km/h |
| 0-100 km/h | 15.00 s |
Zużycie paliwa
| Cykl mieszany | 12.0 l/100km |
Wymiary i masa
| Długość | 4620 mm |
| Szerokość | 1850 mm |
| Wysokość | 1830 mm |
| Rozstaw osi | 2730.0 mm |
| Masa własna | 1750.0 kg |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Tarczowe |
| Hamulce tył | Tarczowe |
| Zawieszenie przód | Independent, Torsion, Double wishbone |
| Zawieszenie tył | Dependent, spring |