16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 820 255
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | IPS LCD |
| Rozmiar | 6.67''720x1604p |
| Rozdzielczość | 50 MP, f/1.8, Wide Angle, Primary Camera |
Wydajność
| RAM | 8.0 GB |
| Pamięć wewnętrzna | 128.0 GB |
Aparat
| Aparat główny | 50.0 MP |
Bateria
| Pojemność | 6620 mAh |
| Bateria | Li-Ion 6620mAh |
System
| System operacyjny | HarmonyOS v4.0 |
Łączność
| WiFi | Wi-Fi 5 (802.11 a/b/g/n/ac) 5GHz |
| Bluetooth | v5.1 |
| GPS | Yes with A-GPS, Glonass |
| USB | Mass storage device, USB charging |