16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 809 889
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Przekątna | 11.50" |
| Rozmiar | 11.5 |
| Rozdzielczość | 2800.0x1840.0 |
Wydajność
| Procesor | Snapdragon |
| RAM | 6.0 GB |
| Pamięć wewnętrzna | 128.0 GB |
Aparat
| Aparat główny | 13.0 MP |
| Aparat przedni | 8.0 MP |
Bateria
| Pojemność | 8300 mAh |
| Bateria | 8300.0 |
Łączność
| WiFi | Wi-Fi |