16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 809 889
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Przekątna | 13.20" |
| Rozmiar | 13.2 |
| Rozdzielczość | 2880.0x1920.0 |
Wydajność
| Procesor | Kirin |
| RAM | 12.0 GB |
| Pamięć wewnętrzna | 256.0 GB |
Aparat
| Aparat główny | 13.0 MP |
| Aparat przedni | 16.0 MP |
Bateria
| Pojemność | 10100 mAh |
| Bateria | 10100.0 |
System
| System operacyjny | Harmony |
Łączność
| WiFi | Wi-Fi |