16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 820 255
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | OLED |
| Rozmiar | 6.7''1084x2412p |
| Rozdzielczość | 50 MP, f/1.9, Wide Angle, Primary Camera, 12 MP, f/2.4, Telephoto Camera, 8 MP, f/2.2, Ultra-Wide Angle Camera |
Wydajność
| RAM | 12.0 GB |
| Pamięć wewnętrzna | 256.0 GB |
Aparat
| Aparat główny | 8.0 MP |
Bateria
| Pojemność | 5500 mAh |
| Bateria | Li-Po 5500mAh |
System
| System operacyjny | HarmonyOS v5.0 |
Łączność
| WiFi | Wi-Fi 6 (802.11 a/b/g/n/ac/ax) 5GHz, MIMO |
| Bluetooth | v5.2 |
| GPS | Yes with A-GPS, Glonass |
| USB | Mass storage device, USB charging |