16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 812 204
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 1992 – 2006 |
| Typ nadwozia | Pickup |
| Liczba miejsc | 5 |
Silnik
| Typ silnika | Diesel |
| Pojemność | 6500 cm³ |
| Liczba cylindrów | 8 |
| Moc | 197.0 KM |
| Moment obrotowy | 583.0 Nm |
Paliwo
| Rodzaj paliwa | Diesel |
| Układ paliwowy | Wtrysk bezpośredni |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Automatyczna |
| Liczba biegów | 4 |
| Napęd | 4x4 (AWD) |
Osiągi
| Prędkość maksymalna | 134.0 km/h |
Wymiary i masa
| Długość | 4686 mm |
| Szerokość | 2197 mm |
| Wysokość | 1905 mm |
| Rozstaw osi | 3302.0 mm |
| Masa własna | 3159.0 kg |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Tarczowe |
| Hamulce tył | Tarczowe |
| Zawieszenie przód | Independent, Double wishbone, spring |
| Zawieszenie tył | Independent, spring |