16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 820 255
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 2002 – 2009 |
| Typ nadwozia | Pickup |
| Liczba miejsc | 4 |
Silnik
| Typ silnika | Benzyna |
| Pojemność | 5967 cm³ |
| Liczba cylindrów | 8 |
| Moc | 325.0 KM |
| Moment obrotowy | 495.0 Nm |
Paliwo
| Rodzaj paliwa | Benzyna |
| Układ paliwowy | Wtrysk wielopunktowy |
| Zbiornik paliwa | 121.0 l |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Automatyczna |
| Liczba biegów | 4 |
| Napęd | 4x4 (AWD) |
Wymiary i masa
| Długość | 5171 mm |
| Szerokość | 2062 mm |
| Wysokość | 2012 mm |
| Rozstaw osi | 3119.0 mm |
| Masa własna | 2903.0 kg |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Tarczowe wentylowane |
| Hamulce tył | Tarczowe wentylowane |
| Zawieszenie przód | Independent, Torsion, Double wishbone, Stabilizer bar |
| Zawieszenie tył | Multi wishbone, Trailing arms, Stabilizer bar |