16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 812 204
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | TFT resistive touchscreen 65K colors |
| Przekątna | 2.46" |
| Rozmiar | 320 x 240 pixels (~163 ppi pixel density) |
| Rozdzielczość | 2.46 inches (~25.6% screen-to-body ratio) |
Wydajność
| Procesor | 624 MHz Marvell PXA310 |
| RAM | 128 MB RAM| 256 MB ROM |
| Pamięć wewnętrzna | 2.0 GB |
Aparat
| Aparat główny | 2.0 MP |
| Szczegóły aparatu | 2 MP |
| Szczegóły przedniego | Yes |
Bateria
| Pojemność | 1200 mAh |
| Bateria | Removable Li-Po 1200 mAh battery |
System
| System operacyjny | Microsoft Windows Mobile 6.1 Professional |
Łączność
| WiFi | Wi-Fi 802.11 b/g |
| Bluetooth | 2.0| A2DP |
| GPS | Yes |
| USB | Yes |
Wymiary i waga
| Wymiary | 111 x 66 x 15.5 mm (4.37 x 2.60 x 0.61 in) |