16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 812 204
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | TFT resistive touchscreen, 65K colors |
| Przekątna | 2.40" |
| Rozmiar | 2.4 inches, 17.8 cm (~25.1% screen-to-body ratio) |
| Rozdzielczość | 320 x 240 pixels, 4:3 ratio (~167 ppi density) |
Wydajność
| Procesor | SAMSUNG SC3 2442X 300MHz |
| RAM | 64 MB RAM, 128 MB ROM |
| Pamięć wewnętrzna | 64 MB RAM, 128 MB ROM |
Aparat
| Szczegóły aparatu | 2 MP, AF |
System
| System operacyjny | Microsoft Windows Mobile 6.0 Professional |
Wymiary i waga
| Wymiary | 113 x 63 x 14 mm (4.45 x 2.48 x 0.55 in) |
| Waga | 152 g (5.36 oz) |