16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 812 204
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | TFT resistive touchscreen 65K colors |
| Przekątna | 2.40" |
| Rozmiar | 320 x 240 pixels (~167 ppi pixel density) |
| Rozdzielczość | 2.4 inches (~32.1% screen-to-body ratio) |
Wydajność
| Procesor | Samsung SC3 2442X 300MHz |
| RAM | 64 MB RAM |
| Pamięć wewnętrzna | 128 MB ROM |
Aparat
| Aparat główny | 2.0 MP |
| Szczegóły aparatu | 2 MP |
| Szczegóły przedniego | No |
Bateria
| Pojemność | 1000 mAh |
| Bateria | Removable Li-Ion 1000 mAh battery |
System
| System operacyjny | Microsoft Windows Mobile 5.0 PocketPC |
Łączność
| WiFi | No |
| Bluetooth | 1.2 |
| GPS | No |
| USB | miniUSB 1.1 |
Wymiary i waga
| Wymiary | 106 x 52.5 x 15.6 mm (4.17 x 2.07 x 0.61 in) |