16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 820 255
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | TFT resistive touchscreen, 256K colors (65K effective) |
| Przekątna | 2.80" |
| Rozmiar | 2.8 inches, 24.3 cm (~34.3% screen-to-body ratio) |
| Rozdzielczość | 640 x 480 pixels, 4:3 ratio (~286 ppi density) |
Wydajność
| Procesor | Intel Bulverde 520 MHz |
| RAM | 128 MB RAM, 256 MB ROM |
| Pamięć wewnętrzna | 128 MB RAM, 256 MB ROM |
Aparat
| Szczegóły aparatu | 2 MP |
| Szczegóły przedniego | Yes |
System
| System operacyjny | Microsoft Windows Mobile 6.0 Professional |
Wymiary i waga
| Wymiary | 117 x 60.5 x 19.5 mm (4.61 x 2.38 x 0.77 in) |