16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 812 204
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | TFT resistive touchscreen 256K colors (65K effective) |
| Przekątna | 3.80" |
| Rozmiar | 640 x 480 pixels (~211 ppi pixel density) |
| Rozdzielczość | 3.8 inches (~54.9% screen-to-body ratio) |
Wydajność
| Procesor | Intel Bulverde 520 MHz |
| RAM | 128 MB RAM |
| Pamięć wewnętrzna | 256 MB ROM |
Aparat
| Aparat główny | 2.0 MP |
| Szczegóły aparatu | 2 MP |
| Szczegóły przedniego | VGA videocall camera |
Bateria
| Pojemność | 1400 mAh |
| Bateria | Removable Li-Ion 1400 mAh battery |
System
| System operacyjny | Microsoft Windows Mobile 6.0 Professional |
Łączność
| WiFi | Wi-Fi 802.11 b/g/e/i |
| Bluetooth | 2.0| A2DP |
| GPS | No |
| USB | miniUSB |
Wymiary i waga
| Wymiary | 110 x 74 x 18 mm (4.33 x 2.91 x 0.71 in) |