16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 820 255
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | TFT resistive touchscreen 65K colors |
| Przekątna | 2.60" |
| Rozmiar | 480 x 640 pixels (~308 ppi pixel density) |
| Rozdzielczość | 2.6 inches (~29.2% screen-to-body ratio) |
Wydajność
| Procesor | Intel XScale PXA270 520 MHz |
| RAM | 128 MB RAM |
| Pamięć wewnętrzna | 256 MB ROM |
Aparat
| Aparat główny | 2.0 MP |
| Szczegóły aparatu | 2 MP| autofocus |
| Szczegóły przedniego | VGA videocall camera |
Bateria
| Pojemność | 1530 mAh |
| Bateria | Removable Li-Ion 1530 mAh battery |
System
| System operacyjny | Microsoft Windows Mobile 6.0 Professional |
Łączność
| WiFi | Wi-Fi 802.11 b/g/e/i |
| Bluetooth | 2.0| A2DP |
| GPS | No |
| USB | miniUSB |
Wymiary i waga
| Wymiary | 118.5 x 60.5 x 15.5 mm (4.67 x 2.38 x 0.61 in) |