16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 820 255
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | TFT resistive touchscreen, 256K colors (65K effective) |
| Przekątna | 2.60" |
| Rozmiar | 2.6 inches, 20.9 cm (~32.8% screen-to-body ratio) |
| Rozdzielczość | 320 x 240 pixels, 4:3 ratio (~154 ppi density) |
Wydajność
| Chipset | Qualcomm MSM7200 |
| Procesor | 400 MHz ARM 11 |
| GPU | Adreno 130 |
| RAM | 128 MB RAM, 256 MB ROM |
| Pamięć wewnętrzna | 128 MB RAM, 256 MB ROM |
Aparat
| Szczegóły aparatu | 2 MP |
System
| System operacyjny | Microsoft Windows Mobile 6.0 Professional |
Wymiary i waga
| Wymiary | 116 x 55 x 15 mm (4.57 x 2.17 x 0.59 in) |
| Waga | 140 g (4.94 oz) |