16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 820 255
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | TFT resistive touchscreen 256K colors (65K effective) |
| Przekątna | 2.80" |
| Rozmiar | 640 x 480 pixels (~286 ppi pixel density) |
| Rozdzielczość | 2.8 inches (~34.9% screen-to-body ratio) |
Wydajność
| Chipset | Qualcomm MSM7200 |
| Procesor | 400 MHz ARM 11 |
| GPU | Adreno 130 |
| RAM | 128 MB RAM |
| Pamięć wewnętrzna | 256 MB ROM |
Aparat
| Aparat główny | 3.2 MP |
| Szczegóły aparatu | 3.15 MP| autofocus| LED flash |
| Szczegóły przedniego | VGA videocall camera |
Bateria
| Pojemność | 1620 mAh |
| Bateria | Removable Li-Po 1620 mAh battery |
System
| System operacyjny | Microsoft Windows Mobile 6.0 Professional |
Łączność
| WiFi | Wi-Fi 802.11 b/g |
| Bluetooth | 2.0| A2DP |
| GPS | Yes |
| USB | Yes |
Wymiary i waga
| Wymiary | 116 x 60 x 17.8 mm (4.57 x 2.36 x 0.70 in) |