16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 812 204
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | TFT |
| Przekątna | 2.20" |
| Rozmiar | 2.2 inches, 15.0 cm2 (~21.3% screen-to-body ratio) |
| Rozdzielczość | 320 x 240 pixels, 4:3 ratio (~182 ppi density) |
Wydajność
| Chipset | Spreadtrum 6531DA |
| RAM | 32MB 32MB RAM |
| Pamięć wewnętrzna | 32MB 32MB RAM |
Aparat
| Szczegóły aparatu | VGA |
Bateria
| Pojemność | 800 mAh |
| Bateria | Li-Ion 800 mAh, removable |
Łączność
| Bluetooth | 2.0 |
| USB | microUSB |
Wymiary i waga
| Wymiary | 110 x 64 x 13.5 mm (4.33 x 2.52 x 0.53 in) |