16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 820 255
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | IPS LCD capacitive touchscreen |
| Rozmiar | 480 x 800 pixels |
| Rozdzielczość | | - |
Wydajność
| Chipset | Mediatek MT6572 |
| Procesor | Dual-core 1.3 GHz Cortex-A7 |
| GPU | Mali-400 |
| RAM | 512 MB RAM |
| Pamięć wewnętrzna | 4.0 GB |
Aparat
| Aparat główny | 2.0 MP |
| Szczegóły aparatu | 2 MP| LED flash |
| Szczegóły przedniego | VGA |
Bateria
| Pojemność | 1400 mAh |
| Bateria | Removable Li-Ion 1400 mAh battery |
System
| System operacyjny | Android 4.4.2 (KitKat) |
Łączność
| WiFi | Yes |
| Bluetooth | Yes |
| GPS | Yes |
| USB | microUSB 2.0 |
Wymiary i waga
| Wymiary | 125 x 64 x 10 mm (4.92 x 2.52 x 0.39 in) |