16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 812 204
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | OLED capacitive touchscreen |
| Przekątna | 1.56" |
| Rozmiar | 240 x 240 pixels (~218 ppi pixel density) |
| Rozdzielczość | 1.56 inches (~40.5% screen-to-body ratio) |
Wydajność
| Chipset | Mediatek MT6572 |
| Procesor | Dual-core 1.2 GHz Cortex-A7 |
| GPU | Mali-400 |
| RAM | 512 MB RAM |
| Pamięć wewnętrzna | 4.0 GB |
Aparat
| Aparat główny | 5.0 MP |
| Szczegóły aparatu | 5 MP |
| Szczegóły przedniego | No |
Bateria
| Pojemność | 600 mAh |
| Bateria | Non-removable Li-Ion 600 mAh battery |
System
| System operacyjny | Android OS compatible |
Łączność
| WiFi | Yes |
| Bluetooth | Yes |
| GPS | Yes |
| USB | microUSB 2.0 |
Wymiary i waga
| Wymiary | 44 x 44 x 14 mm (1.73 x 1.73 x 0.55 in) |