16
online
8 479 026
firm
671 225
produktów
7 809 479
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 2012 – 2019 |
| Liczba drzwi | 4 |
| Liczba miejsc | 5 |
Silnik
| Typ silnika | Benzyna |
| Pojemność | 1587 cm³ |
| Liczba cylindrów | 4 |
| Moc | 105.0 KM (81.0 kW) |
| Moment obrotowy | 142.0 Nm |
Paliwo
| Rodzaj paliwa | Benzyna |
| Układ paliwowy | Wtrysk wielopunktowy |
| Zbiornik paliwa | 50.0 l |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Manualna |
| Liczba biegów | 5 |
| Napęd | Przód (FWD) |
Zużycie paliwa
| Cykl mieszany | 7.0 l/100km |
Wymiary i masa
| Długość | 4292 mm |
| Szerokość | 1684 mm |
| Wysokość | 1453 mm |
| Rozstaw osi | 2445.0 mm |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Tarczowe ventilated |
| Hamulce tył | Bębnowe |
| Zawieszenie przód | Independent, spring |
| Zawieszenie tył | Dependent, spring |