16
online
8 479 026
firm
671 225
produktów
7 809 479
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 2006 – 2020 |
| Typ nadwozia | Sedan |
| Liczba miejsc | 5 |
Silnik
| Typ silnika | Benzyna |
| Pojemność | 1800 cm³ |
| Liczba cylindrów | 4 |
| Moc | 110.0 KM |
| Moment obrotowy | 156.0 Nm |
Paliwo
| Rodzaj paliwa | Benzyna |
| Układ paliwowy | Wtrysk |
| Zbiornik paliwa | 66.0 l |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Manualna |
| Liczba biegów | 5 |
| Napęd | Tył (RWD) |
Osiągi
| Prędkość maksymalna | 192.0 km/h |
| 0-100 km/h | 13.00 s |
Zużycie paliwa
| Miasto | 11.4 l/100km |
| Trasa | 6.5 l/100km |
| Cykl mieszany | 8.3 l/100km |
Wymiary i masa
| Długość | 4710 mm |
| Szerokość | 1720 mm |
| Wysokość | 1460 mm |
| Rozstaw osi | 2970.0 mm |
| Masa własna | 1287.0 kg |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Tarczowe wentylowane |
| Hamulce tył | Bębnowe |
| Zawieszenie przód | Niezależne |
| Zawieszenie tył | Niezależne |