16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 809 889
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 1984 – 1993 |
| Liczba drzwi | 2 |
| Liczba miejsc | 2 |
Silnik
| Typ silnika | Benzyna |
| Pojemność | 4973 cm³ |
| Moc | 231.0 KM (170.0 kW) |
Paliwo
| Rodzaj paliwa | Benzyna |
| Zbiornik paliwa | 106.0 l |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Manualna |
| Liczba biegów | 5 |
| Napęd | Tył (RWD) |
Wymiary i masa
| Długość | 4240 mm |
| Szerokość | 1835 mm |
| Wysokość | 1835 mm |
| Rozstaw osi | 2480.0 mm |
| Masa własna | 1350.0 kg |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Tarczowe ventilated |
| Hamulce tył | Tarczowe ventilated |
| Zawieszenie przód | Independent, spring |
| Zawieszenie tył | Independent, spring |