16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 812 204
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 2003 – 2008 |
| Typ nadwozia | Crossover |
| Liczba miejsc | 7 |
Silnik
| Typ silnika | Benzyna |
| Pojemność | 4157 cm³ |
| Liczba cylindrów | 6 |
| Moc | 279.0 KM |
| Moment obrotowy | 373.0 Nm |
Paliwo
| Rodzaj paliwa | Benzyna |
| Układ paliwowy | Wtrysk wielopunktowy |
| Zbiornik paliwa | 95.0 l |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Automatyczna |
| Liczba biegów | 5 |
| Napęd | Tył (RWD) |
Osiągi
| Prędkość maksymalna | 175.0 km/h |
Zużycie paliwa
| Miasto | 15.7 l/100km |
| Trasa | 11.8 l/100km |
Wymiary i masa
| Długość | 5273 mm |
| Szerokość | 1933 mm |
| Wysokość | 1918 mm |
| Rozstaw osi | 3277.0 mm |
| Masa własna | 2245.0 kg |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Tarczowe wentylowane |
| Hamulce tył | Tarczowe |
| Zawieszenie przód | Helical springs |
| Zawieszenie tył | Helical springs |