16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 812 204
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 2016 – 2020 |
| Typ nadwozia | Pickup |
| Liczba miejsc | 5 |
Silnik
| Typ silnika | Diesel |
| Pojemność | 2499 cm³ |
| Liczba cylindrów | 4 |
| Moc | 163.0 KM |
| Moment obrotowy | 400.0 Nm |
Paliwo
| Rodzaj paliwa | Diesel |
| Układ paliwowy | Common Rail |
| Zbiornik paliwa | 69.0 l |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Automatyczna |
| Liczba biegów | 5 |
| Napęd | 4x4 (4WD) |
Osiągi
| Prędkość maksymalna | 175.0 km/h |
Zużycie paliwa
| Miasto | 10.1 l/100km |
| Trasa | 7.3 l/100km |
| Cykl mieszany | 8.4 l/100km |
Wymiary i masa
| Długość | 5295 mm |
| Szerokość | 1860 mm |
| Wysokość | 1780 mm |
| Rozstaw osi | 3095.0 mm |
| Masa własna | 2025.0 kg |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Tarczowe wentylowane |
| Hamulce tył | Bębnowe |
| Zawieszenie przód | Independent, Double wishbone, spring, Stabilizer bar |
| Zawieszenie tył | Dependent, Spring |