16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 820 255
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 1991 – 2005 |
| Typ nadwozia | Hatchback |
| Liczba miejsc | 5 |
Silnik
| Typ silnika | Benzyna |
| Pojemność | 1569 cm³ |
| Liczba cylindrów | 4 |
| Moc | 77.0 KM |
| Moment obrotowy | 121.0 Nm |
Paliwo
| Rodzaj paliwa | Benzyna |
| Układ paliwowy | Gaźnik |
| Zbiornik paliwa | 50.0 l |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Manualna |
| Liczba biegów | 5 |
| Napęd | 4x4 (AWD) |
Osiągi
| 0-100 km/h | 13.00 s |
Zużycie paliwa
| Cykl mieszany | 10.0 l/100km |
Wymiary i masa
| Długość | 4053 mm |
| Szerokość | 1660 mm |
| Wysokość | 1450 mm |
| Rozstaw osi | 2470.0 mm |
| Masa własna | 1090.0 kg |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Tarczowe |
| Hamulce tył | Bębnowe |
| Zawieszenie przód | Kolumna MacPherson |
| Zawieszenie tył | Helical springs |