16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 820 255
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 2005 – 2012 |
| Typ nadwozia | Pickup |
| Liczba miejsc | 2 |
Silnik
| Typ silnika | Benzyna |
| Pojemność | 1568 cm³ |
| Liczba cylindrów | 4 |
| Moc | 75.0 KM |
| Moment obrotowy | 116.0 Nm |
Paliwo
| Rodzaj paliwa | Benzyna |
| Układ paliwowy | Wtrysk wielopunktowy |
| Zbiornik paliwa | 50.0 l |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Manualna |
| Liczba biegów | 5 |
| Napęd | Tył (RWD) |
Osiągi
| Prędkość maksymalna | 120.0 km/h |
Zużycie paliwa
| Miasto | 11.5 l/100km |
| Trasa | 7.5 l/100km |
| Cykl mieszany | 8.9 l/100km |
Wymiary i masa
| Długość | 4300 mm |
| Szerokość | 1660 mm |
| Wysokość | 1810 mm |
| Rozstaw osi | 2700.0 mm |
| Masa własna | 1100.0 kg |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Tarczowe |
| Hamulce tył | Bębnowe |
| Zawieszenie przód | Independent, Double wishbone |
| Zawieszenie tył | Dependent, Axle, Spring |