16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 812 204
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | CMOS 1/2" (~ 6.4 x 4.8 mm) |
| Rozmiar | 1.5" |
Wydajność
| Pamięć wewnętrzna | Secure Digital |
Aparat
| Aparat główny | 3.1 MP |
| Szczegóły aparatu | MP, 38 - 114 mm, zoom: Yes |
Bateria
| Bateria | 2x AA |
Łączność
| USB | USB 1.1 |
Wymiary i waga
| Wymiary | 101 x 61 x 38 mm |