16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 809 889
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | CCD 1/1.8" (~ 7.11 x 5.33 mm) |
| Rozmiar | 2.4" |
Wydajność
| Pamięć wewnętrzna | Secure Digital |
Aparat
| Aparat główny | 8.0 MP |
| Szczegóły aparatu | MP, 38 - 108 mm, zoom: Yes |
Bateria
| Bateria | 2x AA |
Łączność
| USB | USB 1.1 |
Wymiary i waga
| Wymiary | 89 x 60 x 28 mm |