16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 820 255
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | CCD 1/1.8" (~ 7.11 x 5.33 mm) |
| Rozmiar | 1.8" |
Wydajność
| Pamięć wewnętrzna | Secure Digital |
Aparat
| Aparat główny | 5.0 MP |
| Szczegóły aparatu | MP, 40 mm, zoom: No |
Bateria
| Bateria | 2x AAA |
Łączność
| USB | USB 1.1 |
Wymiary i waga
| Wymiary | 90 x 56 x 22 mm |