16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 812 204
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 1992 – 2014 |
| Typ nadwozia | Hatchback |
| Liczba miejsc | 4 |
Silnik
| Typ silnika | Benzyna |
| Pojemność | 796 cm³ |
| Liczba cylindrów | 3 |
| Moc | 36.0 KM |
| Moment obrotowy | 605.0 Nm |
Paliwo
| Rodzaj paliwa | Benzyna |
| Układ paliwowy | Wtrysk wielopunktowy |
| Zbiornik paliwa | 30.0 l |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Manualna |
| Liczba biegów | 4 |
| Napęd | Przód (FWD) |
Osiągi
| Prędkość maksymalna | 125.0 km/h |
Zużycie paliwa
| Miasto | 6.0 l/100km |
| Trasa | 4.0 l/100km |
| Cykl mieszany | 5.0 l/100km |
Wymiary i masa
| Długość | 3300 mm |
| Szerokość | 1405 mm |
| Wysokość | 1440 mm |
| Rozstaw osi | 2175.0 mm |
| Masa własna | 645.0 kg |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Tarczowe |
| Hamulce tył | Bębnowe |
| Zawieszenie przód | McPherson Struts |
| Zawieszenie tył | Independent, spring |