16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 820 255
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | CMOS 1/2.3" (~ 6.16 x 4.62 mm) |
| Rozmiar | 3" |
| Rozdzielczość | 460,000 dots |
Wydajność
| Pamięć wewnętrzna | SD/SDHC |
Aparat
| Aparat główny | 20.7 MP |
| Szczegóły aparatu | 20.68 MP, 24 - 1560 mm, zoom: 65x |
Bateria
| Bateria | Rechargeable Li-ion Battery LB-070 |
Łączność
| USB | USB 2.0 (480 Mbit/sec) |
Wymiary i waga
| Wymiary | 124.7 x 89 x 113.8 mm |