16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 820 255
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | CCD 1/2.3" (~ 6.16 x 4.62 mm) |
| Rozmiar | 2.7" |
| Rozdzielczość | 230,000 dots |
Wydajność
| Pamięć wewnętrzna | SD/SDHC |
Aparat
| Aparat główny | 16.2 MP |
| Szczegóły aparatu | 16.15 MP, 28 - 140 mm, zoom: 5x |
Bateria
| Bateria | Rechargeable Li-ion Battery LB-012 |
Łączność
| USB | USB 2.0 (480 Mbit/sec) |
Wymiary i waga
| Wymiary | 1.5 x 56.5 x 22.9 mm |