16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 820 255
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | CMOS Four Thirds (17.3 x 13 mm) |
| Rozmiar | 3" |
| Rozdzielczość | 920,000 dots |
Wydajność
| Pamięć wewnętrzna | SD/SDHC/SDXC |
Aparat
| Aparat główny | 16.8 MP |
Bateria
| Bateria | Rechargeable Li-ion Battery LB-070 |
Łączność
| USB | USB 2.0 (480 Mbit/sec) |
Wymiary i waga
| Wymiary | 115.7 x 67.4 x 35.6 mm |