16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 820 255
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | CCD 1/3.2" (~ 4.5 x 3.37 mm) |
| Rozmiar | 1.6" |
Wydajność
| Pamięć wewnętrzna | MultiMedia, Secure Digital |
Aparat
| Aparat główny | 2.0 MP |
| Szczegóły aparatu | MP, 32 - 97 mm, zoom: Yes |
Bateria
| Bateria | 2x AA |
Łączność
| USB | USB 1.1 |
Wymiary i waga
| Wymiary | 105 x 63 x 42 mm |