16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 820 255
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | CCD 1/2.5" (~ 5.75 x 4.32 mm) |
| Rozmiar | 2.5" |
| Rozdzielczość | 115,000 dots |
Wydajność
| Pamięć wewnętrzna | Secure Digital |
Aparat
| Aparat główny | 5.4 MP |
| Szczegóły aparatu | MP, 38 - 114 mm, zoom: 3x |
Bateria
| Bateria | Lithium-Ion (NP-700) |
Łączność
| USB | USB 1.0 |
Wymiary i waga
| Wymiary | 84 x 56 x 22 mm |