16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 820 255
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | CCD 23.5 x 15.7 mm |
| Rozmiar | 2.5" |
| Rozdzielczość | 115,000 dots |
Wydajność
| Pamięć wewnętrzna | CompactFlash type I, CompactFlash type II, Microdrive |
Aparat
| Aparat główny | 6.3 MP |
Bateria
| Bateria | Li-Ion |
Łączność
| USB | USB 2.0 (480 Mbit/sec) |
Wymiary i waga
| Wymiary | 130.5 x 92.5 x 66.5 mm |