16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 820 255
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | IPS LCD capacitive touchscreen 16M colors |
| Przekątna | 5.70" |
| Rozmiar | 720 x 1280 pixels (~258 ppi pixel density) |
| Rozdzielczość | 5.7 inches (~62.1% screen-to-body ratio) |
Wydajność
| Chipset | Qualcomm MSM8928 Snapdragon 400 |
| Procesor | Quad-core 1.6 GHz Cortex-A7 |
| GPU | Adreno 305 |
| RAM | 2.0 GB |
| Pamięć wewnętrzna | 16.0 GB |
Aparat
| Aparat główny | 8.0 MP |
| Szczegóły aparatu | 8 MP| autofocus| LED flash |
| Aparat przedni | 2.0 MP |
| Szczegóły przedniego | 2 MP |
Bateria
| Pojemność | 3700 mAh |
| Bateria | Removable Li-Ion 3700 mAh battery |
System
| System operacyjny | Android 5.1 (Lollipop) |
Łączność
| WiFi | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac//r/k| dual-band| WiFi Direct| hotspot |
| Bluetooth | 4.1| A2DP| EDR| LE |
| NFC | Yes |
| GPS | Yes with A-GPS |
| USB | microUSB 2.0 |
Wymiary i waga
| Wymiary | 166.8 x 86.4 x 13.9 mm (6.57 x 3.40 x 0.55 in) |