16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 820 255
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | CCD 1/1.8" (~ 7.11 x 5.33 mm) |
| Rozmiar | 2.5" |
| Rozdzielczość | 110,916 dots |
Wydajność
| Pamięć wewnętrzna | MultiMedia, Secure Digital |
Aparat
| Aparat główny | 4.1 MP |
| Szczegóły aparatu | MP, 35 - 105 mm, zoom: 3x |
Bateria
| Bateria | AA (2) batteries (NiMH recommended) |
Łączność
| USB | USB 1.0 |
Wymiary i waga
| Wymiary | 112 x 54 x 35 mm |