16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 812 204
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | CCD 1/2.7" (~ 5.33 x 4 mm) |
| Rozmiar | 1.5" |
| Rozdzielczość | 110,000 dots |
Wydajność
| Pamięć wewnętrzna | MultiMedia, Secure Digital |
Aparat
| Aparat główny | 4.0 MP |
| Szczegóły aparatu | MP, 37 - 370 mm, zoom: 10x |
Bateria
| Bateria | AA (4) batteries (NiMH recommended) |
Łączność
| USB | USB 1.0 |
Wymiary i waga
| Wymiary | 107 x 73 x 64 mm |