16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 820 255
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 1976 – 1984 |
| Typ nadwozia | Coupe |
| Liczba miejsc | 4 |
Silnik
| Typ silnika | Benzyna |
| Pojemność | 1585 cm³ |
| Liczba cylindrów | 4 |
| Moc | 101.0 KM |
| Moment obrotowy | 137.0 Nm |
Paliwo
| Rodzaj paliwa | Benzyna |
| Układ paliwowy | Gaźnik |
| Zbiornik paliwa | 52.0 l |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Manualna |
| Liczba biegów | 5 |
| Napęd | Przód (FWD) |
Osiągi
| Prędkość maksymalna | 183.0 km/h |
| 0-100 km/h | 10.40 s |
Wymiary i masa
| Długość | 3995 mm |
| Szerokość | 1650 mm |
| Wysokość | 1285 mm |
| Rozstaw osi | 2350.0 mm |
| Masa własna | 1110.0 kg |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Tarczowe |
| Hamulce tył | Tarczowe |
| Zawieszenie przód | Independent, Multi wishbone, spring, Stabilizer bar |
| Zawieszenie tył | Independent, Multi wishbone, spring, Stabilizer bar |