16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 812 204
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 1980 – 1984 |
| Typ nadwozia | Fastback |
| Liczba miejsc | 5 |
Silnik
| Typ silnika | Benzyna |
| Pojemność | 1999 cm³ |
| Liczba cylindrów | 4 |
| Moc | 113.0 KM |
| Moment obrotowy | 172.0 Nm |
Paliwo
| Rodzaj paliwa | Benzyna |
| Układ paliwowy | Gaźnik |
| Zbiornik paliwa | 63.0 l |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Automatyczna |
| Liczba biegów | 4 |
| Napęd | Przód (FWD) |
Osiągi
| Prędkość maksymalna | 180.0 km/h |
| 0-100 km/h | 13.70 s |
Wymiary i masa
| Długość | 4580 mm |
| Szerokość | 1730 mm |
| Wysokość | 1410 mm |
| Rozstaw osi | 2670.0 mm |
| Masa własna | 1320.0 kg |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Tarczowe wentylowane |
| Hamulce tył | Tarczowe |
| Zawieszenie przód | Independent, spring |
| Zawieszenie tył | Independent, spring |