16
online
8 479 026
firm
671 225
produktów
7 798 013
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 2003 – 2009 |
| Typ nadwozia | Crossover |
| Liczba miejsc | 5 |
Silnik
| Typ silnika | Benzyna |
| Pojemność | 2351 cm³ |
| Liczba cylindrów | 4 |
| Moc | 125.0 KM |
| Moment obrotowy | 195.0 Nm |
Paliwo
| Rodzaj paliwa | Benzyna |
| Układ paliwowy | Wtrysk |
| Zbiornik paliwa | 63.0 l |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Manualna |
| Liczba biegów | 5 |
| Napęd | 4x4 (4WD) |
Zużycie paliwa
| Cykl mieszany | 9.0 l/100km |
Wymiary i masa
| Długość | 4800 mm |
| Szerokość | 1800 mm |
| Wysokość | 1750 mm |
| Rozstaw osi | 2760.0 mm |
| Masa własna | 1885.0 kg |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Tarczowe |
| Hamulce tył | Bębnowe |
| Zawieszenie przód | Independent, Double wishbone, Stabilizer bar |
| Zawieszenie tył | Multi wishbone |