16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 809 889
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | IPS LCD capacitive touchscreen, 16M colors |
| Przekątna | 6.33" |
| Rozmiar | 6.33 inches, 110.5 cm (~79.2% screen-to-body ratio) |
| Rozdzielczość | 1440 x 2560 pixels, 16:9 ratio (~464 ppi density) |
Wydajność
| Chipset | Qualcomm MSM8994 Snapdragon 810 (20 nm) |
| Procesor | Octa-core (4x1.5 GHz Cortex-A53 & 4x2.0 GHz Cortex-A57) |
| GPU | Adreno 430 |
| RAM | 64/128 GB, 4 GB RAM |
| Pamięć wewnętrzna | 64/128 GB, 4 GB RAM |
Aparat
| Szczegóły aparatu | 21 MP, f/2.0, 1/2.4", OIS, AF |
| Szczegóły przedniego | 4 MP, f/2.0, 1/3", 2µm |
System
| System operacyjny | Android 5.1 (Lollipop) |
Wymiary i waga
| Wymiary | 167.1 x 83.5 x 9 mm (6.58 x 3.29 x 0.35 in) |
| Waga | 204 g (7.20 oz) |